Skip to main content

Vadi İstanbul'da Fizyoterapi ve Beslenme Danışmanlığı

Fizyoterapist - Diyetisyen İsmail CERRAH

İsmail Cerrah Fizyoterapi ve Beslenme Danışmanlığı’nda kendinizi, bedeninizi daha iyi anlamanız ve problemlerinizi çözüme ulaştırmanız konusunda, ihtiyaç duyduğunuz, kas-iskelet problemlerinin ve beslenme sorunlarının çözümlenmesi hedeflenmektedir. Bilimselliği ve bilgi paylaşımını ilke edinen, sağlık, beslenme, fizyoterapi ve egzersiz alanında güncel ve nitelikli bilgi paylaşımını Vadi İstanbul Fizyoterapist & Diyetisyen  İsmail Cerrah‘ın fizyoterapi & beslenme & araştırma blog sayfasında bulabilirsiniz.

Vadi İstanbul Fizyoterapist & Diyetisyen İsmail Cerrah, lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünü, bölüm ikincisi ve yüksek onur derecesi ile tamamlamıştır. Çift Anadal Lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü yüksek onur derecesi ile tamamlamıştır.

Aktif olarak sahada çalışma imkanı bulmuştur;

  • 2017-2018 yıllarında Çaykur Rizespor U16-U18 basketbol takımları, Trabzonspor U17 basketbol takımı
  • 2018-2019 yıllarında Indiana Basketball takımı (NBA Summer League,Indiana,Amerika), Canandaigua Braves Basketball takımı (New York,Amerika), Çaykur Rizespor Futbol A takım
  • 2018-2019 yıllarında Marmara Korfball takımımın kamp ve turnuvaları (Türkiye, Belçika, Fransa)

Marmara Korfbol takımının yurtiçi ve yurtdışı kamp ve turnuvalarında takımının dışarıdan fizyoterapistliğini yapmaya devam eden İsmail, aktif saha çalışmalarını fizyoterapist ve diyetisyen olarak Vadi İstanbul‘da Healife kliniğinde sürdürmektedir.

 

Aynı zamanda Başakşehir Futbol Kulübü A Takım Diyetisyenliğini yapmaktadır.

 

Mesleki ilgi alanları; Osteopatik manuel terapi (OMT), Postür (duruş) bozuklukları, Skolyoz Tedavisi, Bel-boyun-sırt ağrıları ve Ağrı yönetimi, Omurga sağlığı, Sporcu sağlığı (özellikle basketbolcular ve futbolcular üzerine), Nörobilim, Sporcu beslenmesi, Psikonöroimmünoloji (İmmünoterapi) beslenmesi, Fonksiyonel tıp beslenmesidir.

Alınan Eğitimler

Tedavi Yöntemlerimizi İnceleyin

Fizik Tedavi ve Beslenme Danışmanlık hizmetleri için bize ulaşın!

Fizik Tedavi Yöntemleri
Sohbet Başlat
Hızlı İletişim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?